gynosan-logo

Naše vybavenie

Spoznajte naše vybavenie, ktorým vám zabezpečíme vyšetrenie
Diagnostický ultrazvuk MINDRAY Nueva I9

Stacionárny farebný ultrazvuk

Najmodernejší a technologicky najvyspelejší digitálny ultrazvuk vyššej strednej triedy MINDRAY Nueva I9 poskytuje špičkové zobrazenie a široký rozsah klinických aplikácií.

Tento prístroj je určený pre stredné a veľké klinické pracoviská a nemocnice, ktoré kladú hlavne dôraz na kvalitu obrazu a jeho celkové spracovanie.

Mindray Nuewa I9 vyniká ergonomickým dizajnom, intuitivnym a zjednodušeným ovládaním pomocou touch screenovej obrazovky.

BTL-1500

Gynekologické kreslo

Gynekologické kreslo s 2 elektromotormi – elektricky nastavitelná výška a operadlo a pevným sedákom. Ručný ovládač elektromotora, maximálny komfort a stabilita, koženky z nehorlavého a ľahko čistiteľného materiálu, pevná a elegantná konštrukcia… 

BTL-1300

Terapeutické lehátko

Terapeutické lehátko dvojdielne, elektricky nastaviteľná výška. Ručný ovládač elektromotora. Funkčný design prináša vysoký stupeň bezpečnosti a komfortu, koženky z nehorlavého a ľahko čistiteľného materiálu, odolná konštrukcia, dokonalá stabilita, jednoduchá údržba…

videoskop
BTL KAPS ViCo

Videokolposkop

Videokolposkop určený na pripojenie k gynekologickému kreslu alebo mobilnému stojanu je vybavený špičkovou digitálnou kamerou. Tento prístroj umožňuje lekárom vykonávať detailné vyšetrenia a zaznamenávať vysokokvalitné obrazy krčka maternice pre presnejšiu diagnostiku a sledovanie. Jeho flexibilita v použití, či už pripevnený k gynekologickému kreslu alebo na mobilnom stojane, poskytuje lekárom lepšiu prístupnosť a pohodlie počas vyšetrení.

videoskop
BARD MAGNUM

Bioptická pištoľ na Biopsiu prsníkov

Univerzálny opakovane použiteľný biopsijný nástroj s možnosťou jednoručného napínania je navrhnutý tak, aby zjednodušil a zefektívnil biopsijné procedúry. Jeho ergonomická rukoväť a systém napínania jednou rukou poskytujú lekárovi lepšiu kontrolu a manipuláciu počas biopsie. Nástroj tiež umožňuje nastavenie hĺbky penetrácie na 15 mm alebo 22 mm, čo zvyšuje jeho pružnosť pri rôznych typoch biopsií. Kompatibilita s biopsijnou ihlou TruGuide™ Coaxial znamená, že tento nástroj možno efektívne využiť v rôznych klinických situáciách.

Biopsia prsníkov
KARDIOTOKOGRAF CMS 800G - CTG prístroj
CMS 800G

KARDIOTOKOGRAF - CTG prístroj

Kardiotokograf CMS 800G je moderný CTG prístroj určený na monitorovanie srdcovej činnosti plodu a maternicových kontrakcií počas tehotenstva a pôrodu. Tento prístroj poskytuje presné a spoľahlivé informácie o srdcovom rytme plodu a frekvencii a intenzite maternicových kontrakcií, čo je kľúčové pre hodnotenie zdravotného stavu plodu. Kardiotokograf CMS 800G je navrhnutý tak, aby bol používateľsky prívetivý a umožňoval rýchle a jednoduché nastavenie. Jeho využitie je široké, od ambulantných gynekologických praxí až po pôrodné sály, a je neoceniteľným nástrojom pre zdravotníckych profesionálov v oblasti perinatálnej starostlivosti.

KARDIOTOKOGRAF CMS 800G - CTG prístroj

Sonoline C
Vreckový doppler

Sonoline C, vreckový doppler, je malý a ľahký prístroj určený na monitorovanie srdcovej frekvencie plodu. Tento prístroj sa vyznačuje svojimi vysoko citlivými detektormi, ktoré poskytujú presné merania srdcovej frekvencie plodu. Jeho veľký farebný displej jasne zobrazuje hodnotu a krivku srdcového rytmu, čo umožňuje lekárom a zdravotníckemu personálu ľahko interpretovať výsledky.

Sonoline C ponúka flexibilitu v nastaveniach, keďže umožňuje buď manuálne, alebo automatické nastavenie podľa potrieb užívateľa. Ďalšou užitočnou funkciou je výstup pre slúchadlá, ktorý poskytuje možnosť súkromného počúvania srdcového rytmu plodu.

Tento vreckový doppler je vhodný na použitie v rôznych zdravotníckych prostrediach, vrátane pôrodných sál, ambulancií gynekológov a všeobecných lekárov. Jeho kompaktná veľkosť a ľahká konštrukcia umožňujú ľahké prenášanie a použitie kdekoľvek, čo robí Sonoline C ideálnym nástrojom pre monitorovanie zdravia plodu v rôznych klinických a ambulantných nastaveniach.

Chcete sa objednať ?

Vážené pacientky,

Pre preventívne prehliadky a gynekologické vyšetrenia sa môžete objednávať v nasledujúcich časoch:

Pondelok, utorok a streda:

od 11:00 do 15:00 hod.

Štvrtok a piatok:

od 7:00 do 13:00 hod.

Objednávky prijímame na telefónnom čísle 0917 689 745.

V prípade, že nás nezastihnete, prosíme, zanechajte nám Vašu požiadavku vo forme SMS.

Za pochopenie ďakujeme.